Mieszkania na sprzedażDomy na sprzedażDziałki na sprzedażObiekty komercyjne na sprzedaż
Mieszkania na wynajemDomy na wynajemDziałki na wynajemObiekty komercyjne na wynajem
Formularz kredytowy
Zgłoś swoją ofertę nieruchomości
Kupimy nieruchomość za Ciebie
Formularz kredytowy

O firmie

powiększ

Początki firmy Foryś Nieruchomości Spółka Jawna sięgają 1992 roku, by po wielu zmianach stać się firma rodziną Anny i Zbigniewa Foryś.

W branży nieruchomości, znamy już wszystkie metody pracy pośredników, zarządców nieruchomosci i postanowilismy stworzyć firmę, która będzie w stanie sprostać wszystkim wymaganiom klientów.

Znakiem rozpoznawczym naszej Firmy jest nie tylko profesjonalizm i fachowość (wszyscy zatrudnieni posiadają wyższe wykształcenie, w większości związane z gospodarka nieruchomościami oraz inne kierunkowe związane z nieruchomościami np. geodezja, projektowanie wnętrz) a także kompleksowa obsługa oraz najszerszy zakres usług wśród pośredników.

Dzięki temu, że każde z nas posiada wyższe wykształcenie (prawo adminstracyjne, posrednictwo, marketing i zarzadzanie ) klient może być pewny, że wszystkie jego sprawy zostaną załatwione perfekcyjnie - od fachowego doradztwa w wyborze nieruchomości, rozpoznania rynku, przez uregulowanie stanu prawnego nieruchomości interesującej klienta oraz poprawnego zawarcia umowy przedwstepnej, jak również udzielenia najkorzystniejszego kredytu, a wszystko to w jednym miejscu, bez straty czasu i z pełnym zapewnieniem  bezpieczeństwa transakcji.

Anna Babieczko - Foryś, ma doświadczenie w marketingu i zarządzaniu oraz znajomość wielu języków obcych, zamierza dążyć do perfekcyjnej obsługi klientów, którzy zdecydują się powierzyć naszej firmie swoje sprawy majątkowe.

Zbigniew Foryś - to osoba o wieloletnim doświadczeniu w pośrednictwie nieruchomościami mieszkaniowymi deweloperskimi i z rynku wtórnego, wiedzą, kompetencjami i sukcesami sprzedażowymi w branży nieruchomości komercyjnych , zarządzaniem nieruchomościami mieszkaniowymi.


Kompleksowa obsługa od strony formalnej (wyprowadzanie nieuregulowanych stanów prawnych oraz poprawne zawieranie umów), finansowej (udzielanie kredytów) pozwoli Państwu na załatwienie transakcji w jednym miejscu, bez straty czasu i z poczuciem bezpieczeństwa, że przeprowadzana transakcja nie spowoduje negatywnych skutków prawnych w Państwa sferze majątkowej i nie będzie zawierana w poczuciu nieświadomości co do treści podpisywanego dokumentu.

Anna Babieczko - Foryś

Zbigniew Foryś

Galeria

powiększ powiększ powiększ
     
powiększ powiększ powiększ
     

Zapisz się do newslettera

Polska Federacja Rynku NieruchomościRzeszowskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie NieruchomościamiMLS RzeszówFagora.pl - portal wiarygodnych ofert nieruchomości tylko od specjalistówRealtor.comWorldpropertiesKarta Praw Klienta PośrednikaPrzemyśl - nasze miasto całą dobęPrzemyskie Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznej

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.X Zamknij